Digitalizujeme procesy, které usnadní komunikaci mezi
státní správou a občany.

Tvoříme webové portály a aplikace pro státní správu, digitalizujeme legislativní procesy a zajišťujeme příslušnou IT podporu k našim produktům a službám.

Digitalizujeme procesy a komunikaci mezi státní správou a občany

Non-stop linka technické podpory

+420 774 915 537

Digi [služby]
pro občany, starosty a státní správu

Digi [web]

Web je transparentním a komplexním nástrojem pro spojení obcí s jejími občany. Spolu s dalšími službami, které jsme vyvinuli speciálně pro digitalizaci republiky, můžete své obyvatele informovat pravidelně i mimořádně.

Detail a ceník služby
DigiWeb

Digi [legislativa]

Nestíháte být v obraze při množství legislativních změn? Vyvinuli jsme řešení, kdy ro-bot kontroluje, selektuje a zasílá souhr legislativních změn a to i v procesu samotného návrhu zákonů. Sami můžete v aplikaci vyhlédávat pomocí klíčových slov a to napříč platnými zákony, jejich schvalovacími procesy, v rozhodutých soudních procesech nebo v evropské legislativě Eur-Lex.

Detail a ceník služby
DigiLegislativa

Digi [hovor]

Komunikační platforma umožňující digitální návštěvu jakékoli instituce. Zefektivní samotné odbavení požadavků občanů formou videohovoru. Za celým nástrojem je kompletní správa, přehled veškerých jednotlivých požadavků, karty občanů až po organizace směn zaměstnaců úřadu.

DigiHovor

O projektu

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem!

Vážíme si Vašeho zájmu o digitalizaci prostředí státní správy a děkuje, že jste se zastavili. Kontaktujte nás prosím emailem nebo nejlépe telefonicky.

Ceníky a možnost nezávazné poptávky nalezete v detailu jednotlivých služeb

Tomáš Knot

Je nesmírně důležité pochopit vaše cíle v digitalizaci úřadu, aby každá realizace splnila očekávání, přinesla užitek a ušetřila drahocený čas.

Tomáš Knot
Obchodní ředitel